World Rugby Coach 2 op HRC

  -   Nieuws
Een leuke en leerzame dag 1 van de Rugby Cursus World Rugby Coach 2

Het was prachtig weer. De trainers mochten het theorie  gedeelte doen bij de buren, hockeyclub HDM in de opkamer, daar stond de kachel goed hoog. Het werd zeer gewaardeerd dat we deze ruimte mochten gebruiken, aangezien het op HRC in verband met de verbouwing nog even wat fris is om een paar uur stil te zitten. Met een stevige pasta in de pauze gingen de trainers naar het middagprogramma waar de trainers onder leiding van Eric Voet (educator Rugby Nederland) flink aan het werk werden gezet.

De trainers hebben opdrachten meegekregen voor dag 2 die plaats vind op 17 maart

Deel dit artikel:    
Duurzaam Clubhuis

Ons clubhuis

Het clubhuis heeft een duurzame karakter. Op het dak liggen 234 zonnepanelen en de warmte binnen wordt geleverd via panelen aan het plafond die stralingswarmte afgeven.

Lees meer
 
 
© 2022 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement