Wij speelden (ook) uit

  -   Junioren
wedstrijdverslagen HRC Junioren 8/12

Team 1 mocht op bezoek bij Hilversum. Daar stormde het en was het veld nat, maar goed genoeg om te spelen. Ondanks het dat het er om de oren floot, er compact met voorwaartse kracht moest worden gespeeld  – lange passes waren een speelbal voor de storm – en het spel daardoor wat minder flair had, liet HRC zich niet gek maken; het was koelbloedig effectief (5-38).  (Voor de stand in de Cup Poule klik je hier).

Team 2 vertrok al om 9 uur richting Den Helder. Ook daar zou het wat apart verlopen, want het ontvangende cluster team van Den Helder/Rush bleek verre van compleet. Gelukkig kon er – met wat van onze spelers als huurlingen – een mouw aan worden gepast, zodat voor team 2 ook eindelijk de 2e fase van start kon. En hoe! Er werd ruim gewonnen (12-85). (Voor de stand in de Ribbon Poule A klik je hier).

Deel dit artikel:    
 
 
© 2023 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement