Weer de 0 gehouden!

  -   Colts

Wedstrijdverslag HRC Colts 28/9

‘t Gooi op bezoek krijgen zit (met name voor de 1e jaars en zeker na de verloren finale van vorig jaar) toch een beetje tussen de oren. Dat nam niet weg dat er al snel een penalty kick werd verzilverd. De kicks liepen – ondanks de wind – sowieso lekker en de eerste try hing ook al in de lucht. Maar net zo gemakkelijk en vrij ballen als vorige week lukte toch niet; hoewel de 0 keurig werd gehouden, liep het net een tandje minder. Maar ach, 36-0 thuis tegen ‘t Gooi, daar hadden ze vooraf wel voor getekend.

Deel dit artikel:    
Duurzaam Clubhuis

Ons clubhuis

Het clubhuis heeft een duurzame karakter. Op het dak liggen 234 zonnepanelen en de warmte binnen wordt geleverd via panelen aan het plafond die stralingswarmte afgeven.

Lees meer
 
 
© 2022 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement