Wedstrijdverslagen Cubs 23 maart

  -   Cubs
Team Geel thuis tegen BSN/TW, Team Blauw thuis tegen Tovaal, Team Rood uit tegen Castricum/Zaandijk en Team Groen thuis tegen de Dukes

Team Rood mocht op bezoek in Castricum, alwaar ze tegen het combinatie team van RC Castricum en RC Zaandijk (CaZA) moesten aantreden. Al twee tegen gespeeld dit seizoen, en twee keer redelijk dik verloren, dus de grote vraag was of ze een keer revanche konden nemen. Na ongeveer 10 minuten spelen stonden ze echter alweer 19-0 achter en had CaZa’s grote snelle center 3 tries gescoord en zag het er niet goed uit. Maar toen herpakten onze jongens zich. Onze voorwaartsen zorgden ervoor dat die center niet meer aan de bal kwam. We scoorden twee slimme tries en vochten onszelf terug in de wedstrijd. Uiteindelijke uitslag: 31-26 voor HRC! Een man van de wedstrijd was er niet, dat waren ze alle 18. Waanzinnig knap om zo terug te komen en terug te vechten tegen deze zware tegenstander, en het laat zien dat als je maar graag wilt, dat je heel veel kan bereiken.

Team Blauw speelde thuis tegen Tovaal. Wederom een 12 man sterk team uit het Zeeuwse Goes. Maar dat mocht de pret niet drukken. Omdat we vorige keer met 97-0 hadden gewonnen, hebben we een minder sterk team ingezet. Enkele sterke spelers uit team blauw konden hierdoor bij team geel en team rood aan de slag. Tovaal had wat grotere jongens meegenomen in de hoop meer tegenwicht te kunnen bieden. HRC blauw speelde in eerste instantie slordig en ongecontroleerd. Gaandeweg kwamen we meer in ons spel en wisten onze spelers elkaar weer te vinden. Daarbij gebruikmakend van de flanken wist Lars keer op keer onze tegenstanders er uit te lopen. Combinaties van snelle off-loads en snelle handjes volgende elkaar op waardoor we bij het eindsignaal eindigde op 60-10. Man of the match; onze winger Lars.

Team Geel hosted a strong BSN team in perfect rugby conditions. In the previous two encounters HRC had won the fixture but some strong results by BSN in the last few weeks proved that they are a team with good scoring potential. HRC started well and created several scoring chances only for the last pass not to go to hand. Both sides defences were very strong which resulted in no tries being scored by either team in the first half. The second half HRC started strong and finally broke the BSN defence with a well worked try but BSN scored a good try of their own with 5 minutes of the match remaining. In the last few minutes a clever cross field kick by man of the match Joshua saw Florian execute the `action of the game` and gather the ball and score a well taken try. Final score HRC 12 – 7 BSN. Team Geel are currently sitting on top of the table which will hopefully mean they will play the national U14 final in Amsterdam on 11 May.

Van Team Groen is er geen wedstrijdverslag binnengekomen.

Deel dit artikel:    
 
 
© 2024 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement