We zitten er (weer) bij

  -   HRC 1
Oranje
Onze mannen in Oranje XV

Als onze spelers geselecteerd worden voor Oranje is dat in eerste plaats een felicitatie aan hen waard; ze hebben hard gewerkt en mogen zich tot de crème de la crème van het vaderlandse rugby rekenen. Maar felicitaties gaan natuurlijk ook uit naar alle coaches en andere HRC vrijwilligers die onze spelers naar dit niveau gebracht (en daarop gehouden) hebben. Ook voor hen geldt dat ze het geweldig doen!

HRC is (weer) trots op Amir Rademaker, David Anderson, David Weersma, Kai van Kampen, Siem Noorman, Taffie Kahembe bij de heren en Larissa Hart bij de dames. En natuurlijk feliciteren we ook onze oud-spelers Kaj Verhoorn, Tim de Jong, Senne Hoog, Bowien Manuhutu en Noa Donkersloot met hun selectie.

Deel dit artikel:    
 
 
© 2024 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement