We zijn weer begonnen!

  -   Benjamins

Afgelopen woensdag kregen we dan eindelijk groen licht vanuit de gemeente. Onze jeugd mag weer het veld op. Natuurlijk onder vele restricties om de verspreiding van het Corona virus tot een minimum te beperken.

Woensdag einde middag gingen gelijk onze Benjamins en Mini’s het veld op, donderdag gevolgd door de Junioren en Colts. De rest van de jeugd start dit weekend en volgende week.

Spelregels!

Elke ouder heeft via de diverse teamapps dan wel per mail uitgebreide instructie gekregen hoe onder welke voorwaarden er weer getraind kan worden.

In het kort:

  • Kom zo veel mogelijk op de fiets. Dat geldt zeker voor de CJC! Fietsen van de kinderen mogen ook geparkeerd worden op het parkeerterrein zodat een ieder alle ruimte (minimaal 1,5 meter) heeft. Er staan geen auto’s op het terrein. Het autohek is dan ook dicht!
  • Ouders zetten hun kind af bij de ingang ter hoogte van het toegangshek voor fietsers en rijden meteen door! Dat geldt ook voor ouders die met de fiets hun kind brengen. Géén ouders dus op het terrein. Blijf ook niet wachten in de directe nabijheid van HRC door bijvoorbeeld buiten het hek met andere ouders gezellig bij te praten
  • Kinderen worden op het parkeerterrein opgevangen door de trainers en lopen via een speciale route naar veld 2
  • Er is voldoende desinfecterende gel op het veld
  • De kinderen lopen na hun training via een andere route terug naar het parkeerterrein zodat zij geen anderen kinderen tegenkomen.
  • Het clubhuis is dicht! Er zijn dus ook geen WC’s beschikbaar
  • Ouders ontvangen nabij het fietsenhek, vanzelfsprekend op de benodigde afstand van elkaar, hun kind op en lopen naar de auto.
  • Ook onze buren HDM hebben een strikt afzet- en ophaalbeleid. Treuzel dus niet bij het afzetten van uw kind waardoor het verkeer kan blijven doorstromen.

De gemeente zal met name strak blijven controleren op hoe volwassenen zich gedragen rondom sportterreinen. Als meermaals geconstateerd wordt dat we ons niet aan deze regels houden, dan kan de gemeente besluiten dat wij geen trainingen meer mogen geven aan de jeugd!

Deel dit artikel:    
 
 
© 2023 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement