We gan weâh beginne! Toch….?

  -   Colts
go up and never stop
Jaaaaa! De competitie gaat (voor sommigen echt en anderen bijna) weer van start

Onze CJC teams staan weer te trappelen, zij mogen deze zaterdag alweer van start met de (3e fase van) de competitie en – nog leuker – we mogen ook weer langs de lijn kijken! Dus komt dat zien, kom eten en drinken op de club en kom onze jeugd aanmoedigen!

  • HRC Cubs 2 (Plate poule A (gold) speelt om 11 uur thuis tegen de Wassenaar Warriors 1
  • en ons eerste Colts team (Cup poule) zou om 14.30 thuis tegen het cluster CaWa 1 (Castricumse RC /Waterland)…..maar dat gaat niet door, de Colts van team 1 trainen dus alleen dapper door ip plaats van dat zo gewenste potje.

De overige CJC teams hervatten hun competitie met uitwedstrijden (en komen daarna misschien nog wel even verslag doen op de club).

Wat onze Senioren betreft – onze dames van Xtreme en de heren van het 2e en het 3e – zij zijn zich hard aan het voorbereiden op de herstart van hun competities. Hun competitie start is echter – om wille van spelers welfare – met één weekje uitgesteld.

Deel dit artikel:    
 
 
© 2024 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement