We are family!

  -   Benjamins
familiedag
Kom naar de HRC-familiedag op 8 oktober a.s

Waar het op 2 oktober (bijna) Super Sunday is, is het op zaterdag 8 oktober FAMILIE-DAG op HRC.

Die zaterdag speelt ons vlaggenschip – HRC 1 – de eerste Ereklasse wedstrijd in eigen huis en daar maken we natuurlijk (ook) een feestje van!

Onze jeugd zal in de ochtend zelf natuurlijk actief zijn op het veld, maar vanaf 16.00 uur is er friet, worst en plezier op de club, zodat ze om 16.55 uur – weer volledig op krachten na de inspanningen van hun eigen wedstrijden – een erehaag kunnen vormen voor HRC 1 en onze mannen uit volle borst kunnen aanmoedigen tijdens hun pot tegen de Oisterwijk Oysters.

En dat is nog niet alles! Er is een loterij met mooie prijzen en als je er op tijd bij bent kan je de gelukkige eigenaar worden van een van de oude selectieshirts, want ook die worden die dag (voor een prikkie) verkocht.

Meer dan genoeg reden dus om zaterdag 8 oktober te noteren in de agenda en dan gezellig naar de club te komen.

Deel dit artikel:    
 
 
© 2024 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement