Vive la France !

  -   Nieuws
HRC-ers doen het goed in het buitenland

Hugo Huurman en Maxou Zerdoun zijn vorig seizoen naar Frankrijk vertrokken. Hoewel het altijd moeilijk zal blijven om talentvolle HRC-ers te zien vertrekken, overheerst natuurlijk de trots. Trots dat onze mannen prima mee kunnen in de grote(re) rugby landen. En daar mag nog een schep bovenop, want beiden hebben inmiddels een driejarig contract bij hun Franse clubs in de wacht weten te slepen; Maxou tekende bij Narbonne en Hugo bij Aurillac!

Deel dit artikel:    
Duurzaam Clubhuis

Ons clubhuis

Het clubhuis heeft een duurzame karakter. Op het dak liggen 234 zonnepanelen en de warmte binnen wordt geleverd via panelen aan het plafond die stralingswarmte afgeven.

Lees meer
 
 
© 2022 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement