Uitvaart Loek Zandvliet

  -   Nieuws

Beste HRC’ers

Vorige week deelde wij jullie mede het trieste nieuws dat onze hoofdsponsor Loek Zandvliet is komen te overlijden. Via deze weg willen wij als club mededelen dat de uitvaart komende zaterdag is en dat wij als HRC’ers zijn uitgenodigd om een erehaag te vormen op het Lange Voorhout. Als HRC willen wij hier graag gehoor aan geven gezien de lange en warme band die wij als club hebben met Loek. Mochten jullie aanwezig kunnen zijn dan zou dit de uitvaart een mooi randje geven.

Voor de ouders van onze jeugdspelers, de familie Zandvliet heeft aangegeven dat de HRC jeugdspelers in hun wedstrijdshirt aanwezig mogen zijn, om de band tussen HRC en Loek te benadrukken.

Wij hopen als bestuur vele HRC’ers daar te zien!

Locatie: Lange Voorhout (aan de Parkstraat kant)
Tijdstip: 11:45

Meer informatie is beschikbaar via deze link

Namens het bestuur,

Pieter Hoog, Voorzitter
Mark van der Laan, Secretaris

Deel dit artikel:    
 
 
© 2024 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement