Tja….dat deed pijn

  -   HRC 1
Gooi HRC
Het wedstrijdverslag van de uitwedstrijd van HRC 1 tegen ‘t Gooi door clubicoon en ere-lid Ton van der Loos

….Dat deed zelfs zoveel pijn dat ook onze vaste verslaggever en trouwe supporter Ton van der Loos er even weinig woorden voor heeft en hij – naar verwachting net als het team – maar één ding wil; dit achter zich laten en vooruitkijken naar de pot tegen DIOK. Hieronder zijn “verslag” van de uitwedstrijd van HRC 1 afgelopen zaterdag tegen RC ‘t Gooi.

Wat een ontgoocheling, wat een teleurstelling! 54-13.

​Schouders eronder en op naar de volgende wedstrijd: D.I.O.K. vs H.R.C.

Met Ovale groet en betraande ogen,

Ton

NB: tot de rust ging het nog enigszins gelijk op….maar daarna….Een troost, er zijn wel weer hele mooie foto’s gemaakt door rugby-shots.nl en we zijn ook bij een pijnlijke nederlaag dankbaar dat we die hier mogen gebruiken! En voor een ieder die toch iets meer wil lezen: op de website van Haagse Topsport staat artikel met daarin het wedstrijdverloop.

Deel dit artikel:    
Duurzaam Clubhuis

Ons clubhuis

Het clubhuis heeft een duurzame karakter. Op het dak liggen 234 zonnepanelen en de warmte binnen wordt geleverd via panelen aan het plafond die stralingswarmte afgeven.

Lees meer
 
 
© 2022 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement