Sponsor in the Spotlight: Hart Beach

  -   Benjamins
Hier gaan surfen en rugby al jaren hand in hand

Als je naar de website van onze trouwe sponsor Hart Beach gaat, lees je dat zij als geen ander op Scheveningen staan voor surf, honest food, rock & roll and good vibes. En natuurlijk is Hart Beach als sinds 1971 plek om samen te genieten en alles te vinden rondom surfen, maar laten we vooral niet vergeten dat het ook al generaties lang plek is waar onze jeugd – aan het einde van het seizoen – verzamelt voor de strandtrainingen en waar – nadat iedereen het zweet en zand (enigszins) heeft afgespoeld in zee – de limonade, frietjes en broodjes altijd klaarstaan om weer even bij te tanken.

Reden voor onze jeugd om de de mannen van Hart Beach – de gebroeders Schuitema, Romke en Paul – eens extra in de spotlight te zetten en op de club een mooie foto te maken; natuurlijk vóór de prominente Hart Beach reclame die boven onze tribune prijkt en waar de gouden combinatie van rugby, strand-vibes en (vooral) heel veel plezier van af spat.

Of je zelf nu wilt leren surfen, of je kids op surfcamp willen, als een event wil organiseren op het strand, waneer je de beste surfgear zoekt, je kind zijn (rugby/strand)training wil bekijken onder het genot van een kop koffie, of gewoon wil relaxen op het strand met lekker eten: Hart Beach is er voor iedereen, 365 dagen per jaar, maar HRC (en in het bijzonder voor onze jeugd) heeft nog een extra streepje voor hier.  

Deel dit artikel:    
 
 
© 2024 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement