Haagsce Rugby Club - HRC 1

Sponsoren zorgen voor een belangrijke basis voor een sportclub en dat is bij HRC uiteraard niet anders. Sponsoren spelen een belangrijke rol in het voortbestaan en het beleid van de club en daarom is de sponsorcommissie altijd bezig om meer sponsoren te verbinden aan de club en aan onze leden.

Sponsoren mogen wat ons betreft ook meer in de spotlights komen van onze leden en vandaar deze rubriek. Periodiek zal een van onze sponsoren in deze rubriek in het zonnetje worden gezet met een interview. Klik op het logo van de sponsor om het volledige interview te lezen.

Wil je zelf sponsor worden van HRC of ben je sponsor en sta je graag in de spotlight? Neem dan contact op met de sponsorcommissie!


Interview: Marco Groot Landeweer
Datum: 27 mei 2019

 
 
© 2023 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement