Dit weekend is het wat rustiger op de club. Op zaterdag 4 april staan er geen thuiswedstrijden op het programma. Toch wordt er volop gerugbyd, want onze teams trekken eropuit.
Zowel HRC 2 als HRC 1 spelen uit tegen RC ’t Gooi. Dat beloven héél spannende potjes te worden. In de Future klasse staat t’Gooi 2 met twee punten meer net boven HRC 2 op de ranglijst en in de Ereklasse zit HRC 1 (derde plaats) ook op de hielen van t’Gooi (tweede plaats). Kom beide teams aanmoedigen in Naarden en laat je horen en zien langs de lijn.
- 13.00 uur: RC ’t Gooi 2 – HRC 2 (Future klasse)
- 15.00 uur: RC ’t Gooi 1 – HRC 1 (Ereklasse)
Ook voor de jeugd belooft het een mooi paasweekend te worden. Veel van onze jeugdteams komen dit weekend in actie bij Paastoernooien door heel Nederland. Andere velden, nieuwe tegenstanders en hopelijk veel plezier en mooie acties – HRC is overal goed vertegenwoordigd.
We wensen iedereen een heel fijn en sportief Pasen – mogen de “eieren” dit weekend vooral vaak op of net over de lijn gedrukt worden. 🏉🥚






































































