(oud) HRC jeugd in het nieuws

  -   Benjamins
Haagsche Rugby Club

Op dinsdag 8 november jl stonden 2 artikelen in de Telegraaf over 2 van onze jeugdleden!

David Weersma
Op de pagina Haagland een verhaal over oud-HRC jeugdspeler David Weersma. Hij maakte afgelopen weekend zijn debuut in het Nederlands XVtal in de uitwedstrijd tegen Oekraine en won! David, hij speelde zijn gehele jeugd voor HRC, heeft de eerste 6 maanden van dit jaar bij Western Province Rugby Club nabij Kaapstad mogen ervaren hoe rugby in Zuid Afrika gespeeld wordt en speelt nu voor het Franse FC Saint Claude.

Lodi Buijs
En in de sportkatern Telesport het verhaal van onze Colt Lodi Buijs die graag in aanmerking wil komen voor een rugby scholarship bij Stanford College. Ondersteun zijn droom via Talentboek.nl!

HRC is trots op deze mannen!

lodi_buijs david_weersma

 

 

Deel dit artikel:    
 
 
© 2021 Haagsche Rugby Club