Oproep voor twee vrijwilligerscoördinatoren bij HRC

  -   Nieuws
Need you

Het zal iedereen niet ontgaan zijn dat wij als HRC hard aan het groeien zijn. Met de grootste jeugdafdeling in Nederland, vijf seniorenteams. Kortom, een mooie club. Maar dit betekent ook dat er veel vrijwilligers nodig zijn die er voor zorgen dat alles op rolletjes loopt. Teammanagers, teamouders, barhoofden, commissies en klussers houden onze club op de been en daar zijn wij naar op zoek. Vanwege deze situatie zoeken wij twee enthousiaste mensen die de verschillende aspirantvrijwilligers wegwijs kunnen maken in de verschillende commissies en functies die HRC rijk is. Wat wij zoeken, om het in goed Haagsch te zeggen, een regelneef (m/v).

Wat voor een mensen zoeken wij?

  • Belangrijk is dat je communicatief sterk bent
  • Je bent service gericht
  • Je kan je makkelijk tussen verschillende mensen op de club bewegen

Ben je geïnteresseerd? Neem dan contact op met onze secretaris Mark van der Laan. Dit kan op de volgende manieren. Ben je nieuw op de club? Geen probleem uiteraard, voor vragen over de functie of de club kan je ook terecht bij de secretaris.

E-mail: secretaris@haagscherugbyclub.nl

Telefoon en WhatsApp: 0622903363

Deel dit artikel:    
 
 
© 2024 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement