Nominatie HRC Vrijwilligersspeld

  -   Nieuws
eretekenen

Zoals besproken in de laatste ALV, heeft Chris Nolten aan het begin van dit jaar een voorstel gedaan aangaande de Haagsche Rugbyclub Eretekenen. Een nieuw onderdeel daarvan is de HRC vrijwilligersspeld, door Chris en Kour van der Laan ontworpen vanuit het besef hoe belangrijk vrijwilligers zijn voor onze vereniging. Graag willen we tijdens de volgende ALV deze spelden uitreiken en ter nagedachtenis aan Chris zijn naam hieraan verbinden.

Omdat de leden zelf het beste beeld hebben bij de inzet van de vrijwilligers, kunnen de leden vrijwilligers nomineren. Indien je iemand wil nomineren, willen we natuurlijk graag weten wie, welke rol(en) hij of zij vervuld heeft en hoe lang, en wat hem/haar onderscheid hierbij.

Een nominatie kan gedaan worden via het formulier in de link. Stuur het ingevulde formulier aan secretaris@haagscherugbyclub.nl

Deel dit artikel:    
 
 
© 2024 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement