Nieuwe veldindeling/trainingstijden

  -   Nieuws
veldindeling maken
Kijk even mee, want er wordt wat geschoven met de indeling volgend seizoen!

Een van de strategische prioriteiten resulterend uit de aandachtspunten van het beleidsplan 2021-2025 was om in overleg met alle betrokken partijen te kijken naar een herindeling van de trainingen om onze velden optimaal te benutten. 

Rekening houdend met werktijden van de trainers en zorgend dat de jongste jeugd niet te laat naar bed gaat, zijn we tot een mooi schema gekomen, met ook ruimte voor de Oude Meesters en Touchers. 

Er is zelfs zodanig naar gekeken dat er ‘prestatiesport-‘ en ‘participatiesport-avonden’ zijn gecreëerd, hetgeen gunstig is voor de ontwikkeling van het rugby, maar ook zeker goed zal zijn voor de gezelligheid.

Mochten jullie er vragen en of opmerkingen over hebben dan kan je bij ons bestuurslid facilitair Dave Reabel terecht.

Deel dit artikel:    
 
 
© 2024 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement