New player (part 4)

  -   HRC 1
Tyren Kroos
Terug van (een flinke tijd) weggeweest

Wie afgelopen zaterdag langs de lijn stond heeft hem zeker al gezien: Tyren Valentijn Kroos; HRC’s nieuwe, imponerende Nederlands/Surinaamse Center.

Overigens was het ook voor Tyren – hoewel even geleden – niet de eerste keer in het oranje blauw van HRC. In de jeugd begon hij ooit bij de Bassets, om vervolgens door te groeien bij HRC. Vanuit onze jeugd stapte hij over naar Northwood college (SA) en daarna werd hij opgepakt bij onze Partnerclub Sporting union Agenais (FR). Na zijn buitenlandse avontuur keerde hij terug op de Nederlandse velden bij RFC Haarlem en nu dus weer terug bij HRC.

Waarom hij weer na zijn omzwervingen weer terugkeerde op dit “oude nest”? “Ik heb gekozen voor HRC, omdat het de club is waar ik in de jeugd ook heb gespeeld, ik me graag bij HRC zijn talentvolle backline wil voegen en laten gelden en om onder leiding van coach Hadley Jackson nog zoveel mogelijk te leren. Daarbij wil ik natuurlijk het welverdiende kampioenschap voor en met HRC winnen.”

Ons hoor je niet klagen Tyren! We zijn blij dat we je weer mogen verwelkomen!

Deel dit artikel:    
 
 
© 2024 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement