Mini’s spelen tegen Cubs

  -   Cubs
Vorige week donderdag speelden een selectie van de tweede jaars Mini's tegen team 'rood' van de Cubs. Al weken werd hier naar uitgekeken door alle spelers! Met name in aantal gezinnen werd ernaar toe geleefd als 'battle of the century', waar 3 broers/zus combinaties tegen elkaar speelden... Het resulteerde in een top pot waar de Mini's gebruik maakten van hun snelheid (met name aan de buitenkanten op een volledig veld) en de Cubs van hun fysiek. Ondanks de regen hebben alle toeschouwers genoten en gelukkig spelen de meesten volgend seizoen weer samen ;-)

Op donderdag 15 maart speelden een selectie van de tweede jaars Mini’s tegen team ‘rood’ van de Cubs. Al weken werd hier naar uitgekeken door alle spelers! Met name in aantal gezinnen werd ernaar toe geleefd als ‘battle of the century’, waar 3 broers/zus combinaties tegen elkaar speelden…

Het resulteerde in een top pot waar de Mini’s gebruik maakten van hun snelheid (met name aan de buitenkanten op een volledig veld) en de Cubs van hun fysiek. Ondanks de regen hebben alle toeschouwers genoten en gelukkig spelen de meesten volgend seizoen weer samen 😉

Deel dit artikel:    
Duurzaam Clubhuis

Ons clubhuis

Het clubhuis heeft een duurzame karakter. Op het dak liggen 234 zonnepanelen en de warmte binnen wordt geleverd via panelen aan het plafond die stralingswarmte afgeven.

Lees meer
 
 
© 2022 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement