Ice, Ice, Baby

  -   Nieuws

Beste HRC-ers, trainers, spelers en sponsors. Ik begin een actie voor onze club om enerzijds onze trainers te inspireren maar natuurlijk ook om onze mooie club te ondersteunen. Het plan is om vanaf aanstaande maandag 28 achtereenvolgende dagen om 6.00 hrs ‘s ochtend minimaal 3 minuten in de zee te zwemmen/duiken. Locatie is rechter kant van de pier.
Trainers worden uitgedaagd mee te doen (wellicht 1 of meerdere dagen)?

Om ook de club te ondersteunen zouden we het als trainers onwijs mooi vinden als jullie ons zouden willen sponsoren. Wat is het uiteindelijke doel van de sponsoring? Goede vraag! De opbrengst wordt gebruikt om scrumbokjes voor de jeugd aan te schaffen, want die zijn wel aan vervanging toe!

Ik heb er erg veel zin in en ben benieuwd wie als trainer aansluit!

En natuurlijk kunnen we genoeg afstand houden.

Trainers: Who wants to joins me?

Met vriendelijke groet,
Jeff Snoeck

Wilt u meedoen als sponsor? Het bedrag dat u wilt sponsoren kunt u overmaken naar het rekeningnummer NL03ABNA0548504660 t.n.v. de Haagsche Rugbyclub, onder de vermelding “Ice Ice Baby Challenge”

Deel dit artikel:    
 
 
© 2024 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement