HRC wint openingswedstrijd HRD

  -   Nieuws

Na de openingsceremonie werd de wedstrijd tussen HRC en Het Nederlands Studenten XV gespeeld. Het werd een mooie pot waarbij de studenten zeer goed uit de startblokken kwamen. Tot 2 keer toen namen de studenten met een try de leiding. HRC kwam goed terug en won uiteindelijk met 12 – 17. En natuurlijk mag de streaker die halverwege de 2e helft over het veld ging niet onvermeld blijven.

Later op de avond speelden Cobham RFC tegen Kituro. Cobham won met 27-24. De finale morgen (KO 15:30) is dan ook tussen HRC en Cobham. Om 14:00 spelen de studenten tegen Kituro om de 3e plaats.

Deel dit artikel:    
Duurzaam Clubhuis

Ons clubhuis

Het clubhuis heeft een duurzame karakter. Op het dak liggen 234 zonnepanelen en de warmte binnen wordt geleverd via panelen aan het plafond die stralingswarmte afgeven.

Lees meer
 
 
© 2022 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement