HRC 1 heeft jou nodig!

  -   HRC 1

Door een onfortuinlijk seizoen vecht het eerste van HRC tegen degradatie. Aankomende zaterdag 12 mei spelen wij in Delft tegen DSR-C. Om zeker te zijn van handhaving moet deze wedstrijd gewonnen worden. Daarom kunnen wij alle support gebruiken!! Wij willen jullie vragen om in grote getalen naar Delft te komen zaterdag en de zijlijn geelblauw te laten kleuren. Trek je HRC shirt aan, neem vlaggen mee, koop een gastoeter en hopelijk tot zaterdag!!!!

Kick off:

15:00 uur

Adres:

Mekelweg 8-10
2628 CD
Delft

Deel dit artikel:    
Duurzaam Clubhuis

Ons clubhuis

Het clubhuis heeft een duurzame karakter. Op het dak liggen 234 zonnepanelen en de warmte binnen wordt geleverd via panelen aan het plafond die stralingswarmte afgeven.

Lees meer
 
 
© 2022 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement