Horeca: laat weten wat jij wilt!

  -   Nieuws

Middels deze enquête wil de Horeca-commissie van HRC inzicht krijgen in de wensen van onze leden met betrekking tot de horeca. Zoals jullie weten, is de horeca geopend rondom de diverse HRC activiteiten: van maandag t/m donderdag vanaf 17:30, vrijdag vanaf 19:30, zaterdag vanaf 8:00 en zondag vanaf 1,5 uur voor KO 1e wedstrijd. Sluitingstijden variabel.

Let op, deze enquête bevat geen vragen over het functioneren van de huidige horeca, maar we willen graag weten hoe de leden horeca op de club het liefst ingericht zien.

De vragen gaan dus over deze opties:

A. Horeca helemaal in eigen beheer
B. Alleen bar in eigen beheer, keuken uitbesteed
C. Horeca (bar én keuken) helemaal uitbesteden

BELANGRIJK: de antwoorden zijn anoniem. Waar gevraagd wordt of je open zou staan voor vrijwilligers-activiteiten, is dit bedoeld om te peilen of we voor bepaalde activiteiten voldoende vrijwilligers hebben.

De enquête kan tot 6 april aanstaande ingevuld worden. Vanzelfsprekend zullen we de resultaten met de leden delen.

START ENQUÊTE

Deel dit artikel:    
 
 
© 2023 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement