Het weekend van onze Colts

  -   Nieuws
colts training van hrc 1

Ons derde Colts team was uiteindelijk het enige team dat de competitie kon hervatten en dat dus zaterdag afreisde naar Breda voor hun pot tegen het cluster BRC/Dukes/Tilburg. In de eerste helft bleek er een krachtsverschil in het nadeel van HRC. Reden om in de tweede helft te mixen en te doen waar iedereen ontzettend aan toe was: lekker ballen!

Team 1 en 2 konden dit weekend nog geen competitiewedstrijd spelen omdat hun tegenstanders niet over een volledig team konden beschikken. Maar – een geluk bij een ongeluk – ook de wedstrijd van HRC 1 tegen DIOK kon niet doorgaan en dus waren er een paar spelers van heren 1 beschikbaar voor een deel van de trainingssessie van Colts 1 en 2. Dank aan Ryan Berrevoets, Victor Huurman en David Anderson voor deze leuke en leerzame training!

Deel dit artikel:    
Duurzaam Clubhuis

Ons clubhuis

Het clubhuis heeft een duurzame karakter. Op het dak liggen 234 zonnepanelen en de warmte binnen wordt geleverd via panelen aan het plafond die stralingswarmte afgeven.

Lees meer
 
 
© 2022 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement