Het HRC Lustrumjaar

  -   Benjamins
rugby jeugd op de Haagsche Rugby Club
Zet de datum van het lustrumfeest voor onze jeugd alvast GROOT in de agenda

De kick-off borrel was (bijna) op de verjaardag van de club zelf, maar als je 90 bent geworden en een van de grootste rugbyverenigingen – met super veel jeugd – in het land bent, houdt het daar natuurlijk niet bij op!

HRC organiseert vanzelfsprekend ook een lustrumfestiviteit voor haar jeugdleden! Dat gaat gebeuren op zondag 19 maart aanstaande. Zet dat dus maar GROOT in de agenda.

We lichten alvast een tipje van de sluier op: natuurlijk draait het hoofdzakelijk om rugby en de verbinding tussen onze jeugd en de Senioren is gekozen als het centrale thema. Onder begeleiding van die Senioren zal er een serie van (sportieve)activiteit op de club te beleven zijn en onze jeugdspelers zullen die vast allemaal aflopen (want dat levert aan het einde iets lekkers op :-))

Binnenkort volgt een aanvullend bericht met informatie over de inschrijving, maar voor al onze jeugdspelers geldt: de 19e is het dus (rugby)feest en jij bent hierbij alvast uitgenodigd!

Deel dit artikel:    
 
 
© 2024 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement