Het HRC logo gebruiken?

  -   Nieuws
HRC-logo op merchandise? Schakel eerst de sponsorcommissie in!

Ben je van plan om voor je eigen team, het team van je kinderen of voor supporters kleding, paraplu’s, broodtrommels enz. te voorzien van het HRC-logo? Neem dan eerst contact op met een van de leden van de Sponsorcommissie. Zij gaan dan kijken of er via bestaande sponsorarrangementen of gezamenlijke inkoop een korting op de aanschaf van kleren, spullen en de kosten van bedrukking gerealiseerd kan worden.

Ook zorgen zij er – in samenspraak met de CoCo (Communicatie Commissie) – voor dat het HRC-logo en de clubkleuren op de juiste manier worden gebruikt, waardoor onze club er nog mooier op komt te staan, het kan dus best zijn dat de CoCo nog even (rechtstreeks) contact met je zoekt.

Stap 1 bij logogebruik dus altijd de Sponsorcommissie.

De Sponsorcommissie is bereikbaar via voorzittersponsor@haagscherugbyclub.nl.

Bedankt voor jullie medewerking!

Deel dit artikel:    
 
 
© 2024 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement