Good luck boys!

  -   Nieuws
U128 EK
Onze mannen in Tbilisi

Onze spelers Abe Hoogveld, Adam Saralis, Kees de Bruin, Pelle van der Knaap en oud HRC-er Tobias Nota zijn met Oranje U18 afgereisd naar Tbilisi om daar het European Championship te spelen. De club is met 4/5 man weer ruim vertegenwoordigd. Vanzelfsprekend gaan we ze volgen! HRC is super trots en wensen we ze heel veel succes!

U18 werkt hier al een tijd naar toe en speelt tijdens het EK in één week drie wedstrijden. In de eerste wedstrijd zullen de jongens het op 2 oktober opnemen tegen België. Afhankelijk van de resultaten zal Oranje U18 het in de tweede wedstrijd opnemen tegen Georgië of Tsjechië.

De wedstrijden van het EK Onder 18 zijn te zien op Rugby Europe TV. En wil je meer weten over het Onder 18 EK, klik dan hier.

Deel dit artikel:    
 
 
© 2024 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement