Girl power! Danza (5)

  -   Dames
Kijk wie onze dames van Xtreme zijn!

Ze heeft dit jaar de overstap van de Colts naar Xtreme gemaakt en dus staan er – doordat de competitie bij de dames nog stilligt – nog niet heel veel rugbyfoto’s met dames in haar foto-collage….Maar dat wil niet zeggen dat ze haar plek binnen Xtreme nog niet heeft gevonden. Jonge meiden – en zeker “eigen kweek” – worden met open armen ontvangen. Deze week presenteert Danza zich aan jullie.

Naam: Danza Scharink
Positie: Flanker
Geboortedatum: 19 juli 2004

Deel dit artikel:    
Duurzaam Clubhuis

Ons clubhuis

Het clubhuis heeft een duurzame karakter. Op het dak liggen 234 zonnepanelen en de warmte binnen wordt geleverd via panelen aan het plafond die stralingswarmte afgeven.

Lees meer
 
 
© 2022 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement