GGTBM + CJ = PARTY!

  -   Benjamins
Een korte impressie van de seizoenafsluiting van onze jeugd op zaterdag 11 juni

Afgelopen zaterdag was het al vroeg “bal” op de club. Er werden springkussens en andere spellen klaargezet, de suikerspin- en popcornkraam werd opgebouw, Food to Love was druk met de voorbereidingen in de keuken en vanaf 9 uur maakten onze Garnalen en Guppen daar – als aller eersten die dag – gretig gebruik van. Om 10.30 volgden de Turven, rond 13 uur doken de Benjamin’s en de Mini’s er vol in en de Cubs en Junioren sloten om 17.00 uur aan.

Maar het was natuurlijk niet alleen maar lol en lekkers. Traditiegetrouw werd er gespeecht en werden de diploma’s en prijzen uitgereikt.

Alles bij elkaar was het een geweldige, zonovergoten dag en daarmee een waardig einde van een mooi seizoen.

Dank aan allen die hebben bijgedragen aan deze happening! Volgend jaar gaan we er met zijn allen weer een machtig mooi seizoen van maken.

Deel dit artikel:    
 
 
© 2024 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement