ff kennismaken (19) Lemarre el Bouchati

  -   HRC 1
De spelers van de HRC Heren selectie XV stellen zich voor

We zijn al een heel eind op streek, en het was een paar weken stil, maar hebben nog een paar selectiespelers te gaan. Aansluitend op Amir hebben we deze week Lemarre bereid gevonden om ons van antwooden te voorzien. Leuk om te lezen, zeker ook omdat hij het tot nu toe beste antwoord gaf op de allerlaatste vraag.

Hoe ben je bij Rugby terechtgekomen?

Door vriendjes op de basisschool. Zij namen een bal mee naar school en we gingen rugbyen op het schoolplein. Ik ben diezelfde dag nog meegegaan naar training en nooit meer weggegaan.

Hoe heeft rugby jou maatschappelijk geholpen?
Door rugby heb ik een groot netwerk waar ik tot op de dag van vandaag profijt van heb; mijn bijbaantjes, huis en zelfs mijn huidige baan zijn te danken aan het netwerk dat ik heb opgebouwd door lid te zijn van HRC.

Wat heeft rugby jou tot nu toe gebracht?
Vriendschappen en hersenschuddingen.

Wat is je mooiste jeugdherinnering bij HRC?
Het landkampioenschap in 2009 bij de Colts en de trip naar Wales in 2009.

Heb jij nog tips voor onze jeugdspelers die in het eerste willen spelen, of echt met rugby verder willen gaan?
Werk vanaf jonge leeftijd aan je fysiek! Zorg dat je altijd op je fitst en sterkst bent en ga vanaf ongeveer je 16e het krachthonk in. Als je wil slagen in het buitenland is dat belangrijk. In Nederland wordt vooral gefocust op vaardigheden. Met een sterk fysiek voorkomen kan je het verschil maken.

Wat is je gevoel bij de huidige selectie?
We hebben op dit moment de meest talentvolle selectie in jaren. Er is veel jong talent en deze jongens sporen de oudere garde – zoals ik – weer aan om harder te werken, omdat niemand zeker is van zijn plek. Ik heb voor het eerst sinds het vorige kampioenschap het gevoel dat we kampioen gaan worden!

Dankjewel voor je antwoorden Lemmare, zou je ons tot slot nog willen vertellen
Wie je favoriete rugbyspeler is: Tobias Geurts
Wat je de leukste positie vindt: nummer 8
Wat je gaafste wedstrijd ooit was: Nederland U19 – Belgie U19 op het EK U19 in Boekarest 2011
Wat het mooiste stadion van de wereld is: de tribune op de Theo Mann Bouwmeesterlaan.

Foto: Leon Schroder Fotografie

Deel dit artikel:    
 
 
© 2024 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement