Einde-seizoens-BBQ organiseren?

  -   Benjamins

Ons clubhuis mag per 1 juli weer open. Maar helaas moeten we ons nog steeds houden aan de huidige Corona maatregelen, ondanks de wederom versoepelde maatregelen die Minister-President Rutte afgelopen week heeft aangekondigd. 

Rugby Nederland is is bezig met het opstellen van nieuwe richtlijnen n.a.v. deze nieuwe maatregelen en baseert zich op wat NOC/NSF zal gaan adviseren

Direct als deze nieuwe richtlijnen bekend zijn, zal HRC deze communiceren onze website. Vooralsnog maximaal 100 personen en natuurlijk de bekende 1,5 meter, die overigens ook in de aankomende maatregelen gehandhaafd zal blijven.

De traditionele seizoensafsluitende BBQ’s voor de jeugd en senioren kunnen dus helaas nog steeds niet op de oude vertrouwde wijze georganiseerd worden.

Om zo veel mogelijk (groepen van) teams de kans te geven om iets te organiseren zullen op vrijdag, zaterdag en zondag 2 shifts per dag op onze club welkom zijn. De 1e groep tot 20:00, de 2e groep na 20:00. Op zaterdag en zondag kan natuurlijk ’s middags al gestart worden.

Hoe?

Bekijk de clubagenda om te zien of er nog een plekje beschikbaar is. Stuur dan een mail naar clubmanager en geef aan wat de wensen zijn. Zsm krijg je bericht of reservering gelukt is

Wie het eerst komt, eerst maalt!

Deel dit artikel:    
 
 
© 2023 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement