Dit weekend op HRC

  -   Nieuws
hrc-dit weekend op de club
Zaterdag is het natuurlijk leuk en zondag is het zelfs SUPER Sunday op HRC!

Vorig weekend zat er te veel vorst in de grond en heeft er (bijna) niemand gespeeld. Laten we hopen dat het dit weekend goed gaat want er staat weer een mooi programma op de planning en na een week zonder zien we iedereen weer graag op en rond het veld.

Dat geldt natuurlijk voor de zaterdag waarop veel van onze jeugd thuis speelt en ons eerste redelijk naast de deur – in Hoek van Holland – uit speelt, dus kom op de club kijken of reis mee naar The Hookers.

En de SUPER Sunday – HRC 3, onze Espoirs en de dames van Xtreme spelen thuis – wil je natuurlijk helemaal niet missen.

We zien elkaar snel!

LET OP: Soms veranderen er dingen: de KO van HRC 2 in Utrecht is om 16.00 uur (en niet om 14.00 uur zoals op de aankondiging staat)

Deel dit artikel:    
 
 
© 2024 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement