Dit weekend op HRC

  -   Colts
hrc-dit weekend op de club
Het is herfstvakantie dus wat rustiger dan gebruikelijk

Dit weekend is het niet gillend druk op de club. Onze jeugd heeft herfstvakantie, met uitzondering van ons eerste Colts team (eigenlijk bijna geen jeud meer); zij mogen op bezoek in Breda. En HRC 1 en en HRC 2 mogen op bezoek bij DIOK in Leiden. Dat is maar een klein stukje rijden dus we hopen dat er toch flink wat supporters langs de lijn staan om onze mannen aan te moedigen. De KO van de wedstrijd in de Future klasse zal om 14.00 uur zijn en de Ereklasse wedstrijd start om 16.00 uur.

Gelukkig zorgen onze Espoirs en ons fameuze 3e dat er dit weekend toch ook thuis potjes te bewonderen zijn. Zij ontvangen zondag respectievelijk het Cluster Batavieren en het eerste van RFC Gouda. Kom dus vooral even langs….de (groot scherm) TV’s staan ook aan zodat je ook lekker WK kan komen kijken.

Deel dit artikel:    
 
 
© 2024 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement