Dit weekend op HRC

  -   Nieuws
Paasweekend op HRC
Pasen en een beetje rugby is een mooie combi

De meeste teams kunnen rustig aan het paasontbijt dit weekend want er wordt dit weekend niet heel veel gespeeld (en even rust ook wel lekker voor een keertje, zeker met een hele zwik (jeugd)finales op komst). Maar er zijn natuurlijk altijd die-hards:

Onze Guppen hebben op zaterdag een heuse Paastraining op de club! Kom gerust even kijken.

Een deel van onze Turven/Benjamins/Mini’s trekken het land in voor twee toernooitjes in Haarlem en Hilversum! Daarbij komen onze jeugd spelers die voor Oranje geselecteerd zijn traditioneel ook in actie op het Paastoernooi in Hilversum. En zaterdag speelt HRC 1 natuurlijk uit in Castricum en zij vinden het zeker leuk als je ze daar langs de lijn komt aanmoedigen.

Helemaal zonder rugby hoeft dit weekend dus zeker niet, het laat zich juist prima combineren met eventuele paasverplichtingen. Fijne paasdagen!

Deel dit artikel:    
 
 
© 2024 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement