Dit weekend op HRC

  -   Benjamins
hrc-dit weekend op de club
We zien elkaar weer even op de club toch?

Vorige week werd er door onze jeugd en door HRC 1 en 2 niet gespeeld en kwamen allen onze dames van Xtreme en het fameuze 3e in actie (met wisselend succes). Dit weekend is het omgekeerd onze jeugd gaat de velden in het Haagse en elders in het land “onveilig maken” en komt HRC 1 thuis in actie tegen Castricumse RC 1. We hopen jullie in groten getale te treffen op de club! En zetten het nog even op een rijtje (onder voorbehoud van last minute wijzigingen natuurlijk).

  • Zaterdagochtend trainen onze Guppen in de ochtend op HRC
  • 12.00 uur treden de HRC Cubs 2 aan tegen de Cubs van het cluster Waterweg Warriors 1
  • 12.00 uur speelt ook ons 3e Cubs team tegen DIOK 3
  • 13.00 uur is het de beurt aan HRC Junioren 2. Zij ontvangen URC 1
  • 14.00 uur speelt ons eerste Colts team tegen het eerste Colts team van RC Eemland
  • 16.00 uur is de KO voor de klapper van de dag; HRC 1 neemt het op tegen Castricumse RC 1

  • Voor de volledigheid: onze TBM trekt het land in want zij hebben bondsdag. Dat zelfde geldt voor de HRC Cubs 1 & 4, voor ons 1e en 3e Junioren team en voor de HRC Colts 2 & 3; zij spelen allemaal uit.
Deel dit artikel:    
 
 
© 2024 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement