Dit weekend op HRC

  -   Benjamins
hrc-dit weekend op de club
Het nieuwe jaar begin met gezellige drukte op onze velden!

Het is weer volle bak dit weekend! Onze jeugd gaat na de kerstvakantie op zaterdag weer met trainen en (competitie)spelen starten en HRC 1 speelt in principe thuis tegen Haarlem. Kom de mannen vooral een hart onder de riem steken, maar let op: de KO van HRC 1 vs Haarlem 1 is om 15.00 uur!

Ook niet onbelangrijk: zaterdag starten onze Mini’s om 10.30 uur met de warming-up voor hun sponsorloop die om 11.00 uur van start gaat. Het doel? Geld verdienen voor hun trip! Ook zij kunnen jullie steun dus goed gebruiken.

Op zondag hopen we de eerste Super Sunday van 2023 te beleven; Xtreme, HRC 2 en HRC 3 spelen dan thuis.

Maar het is nog al nat en er zit meer regen aan te komen zeggen ze….Vandaar dat er al wat voorbehouden in het bovenstaande stukje doorklinken. We weten in ieder geval dat het zondagprogramma al aangepast is omdat het 1e veld dan te nat is/ontzien moet worden. Op dit moment ziet het programma op HRC dus als volgt uit (maar houdt app en website in de gaten want er komen wijzigingen en of het lukt om dit bericht steeds bijgewerkt te houden…..):

Zaterdag 14 januari

  • in de ochtend beginnen we natuurlijk met trainingen en districtswedstrijden voor onze GTBM
  • 11.00 start HRC Mini’s sponsorloop
  • 12.00 HRC Cubs 1 vs RFC Haarlem Cubs 1 (veld 1)
  • 12.00 HRC Cubs 4 vs RC Delft Cubs 2 (veld 2)
  • 13.00 HRC Junioren 1 vs RC Eemland Junioren 1 (veld 1)
  • 14.00 HRC Junioren 3 vs Cluster ZaWa Junioren 1 (veld 2)
  • 15.00 HRC 1 vs RFC Haarlem 1 (veld 1)

Zondag 15 januari

  • 13.00 HRC Xtreme vs RCT (veld 2)
  • 14.30 HRC 3 vs RFC Gouda 1 (veld 2)
  • 16.00 HRC 2 vs RFC Oisterwijk Oysters 2 (veld 2)

Uit

De HRC Cubs 2 en 3 worden zaterdag in Utrecht verwacht, Junioren 2 speelt dan tegen Bulldogs 1, Junioren 4 tegen het cluster Duuvelse SBN Pigs en ons eerste Colts team wordt 14/1 in Breda verwacht.

Deel dit artikel:    
 
 
© 2024 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement