De herfstvakantie is over en de competitie gaat weer op volle toeren door. Dat betekent een boel leuke wedstrijden op onze velden dit weekend!
Natuurlijk start onze jongstejeugd met trainingen en disctrictswedstrijden op zaterdag en daarna spelen (KO 12.00 uu) HRC Cubs 3 en Cubs 4 thuiswedstrijden. Cubs 3 treed aan tegen een Zeeuws/Brabants cluser (die een paar plekjes hoger staan op de ranglijst) en ons 4e Cubs team ontvang Cubs 2 van RRC (dat is de clash tussen de nummers 1 (wij) en 2 (hullie) op de ranglijst).
Om 13.00 uur is het dan aan de beurt aan HRC Cubs 1 (tegen RFC Haarlem, waarbij onze Cubs er wat beter voorstaan qua stand) en ons 2e Junioren team (tegen het eerste van de Maatstrichtse RC, ook de bezoekers uit het zuiden staan wat lager in de ranking).
Het sluitstuk op zaterdag is aan onze Colts. HRC Colts 1 start om 14.30 tegen RFC Haarlem Colts 1. Ook dit beloofd een stevige put te worden; HRC staat 1, Haarlem bezet de 2e plek. OP het zelfde tijdstip (14.30) trapt ook ons 3e Colts team af tegen het Cluster DIOK/Te Werve (die staan 2 plekjes hoger).
De rest van onze teams spelen zaterdag uit, maar HRC 1 en 2 zijn niet al te verweg. Beiden spelen uit in Leiden tegen RC DIOK. Ons tweede trapt de werdstrijd in de Futrure klasse af om 13.00 en HRC 1 heeft voor de Ereklassekraker tegen DIOK een KO van 15.00 uur.
Op zondag ben je natuurlijk ook welkom op de club om onze Mighty Thirds aan te moedigen tegen BRC 2 (KO 13.00 uur). Onze ladies van Xtreme en de HRC Espoirs mogen ook weer los. Voor Xtreme is dat een mini-trip want zij spelen uit in Aken. De Espoirs hoeven minder ver te reizen, ze worden in Rotterdam bij RRC verwacht.








































































