Dit weekend op HRC

  -   Benjamins
hrc-dit weekend op de club
We gaan elkaar week zien dit weekend toch?

Natuurlijk trainen onze Garnalen en Guppen zaterdagochtend 5 november op HRC en daarna barsten de bondsdagen voor de TBM los. Een deel van onze jeugd blijft daarvoor op HRC en de rest zwermt uit over Nederland. Denk overigens niet dat het daarna rustig wordt op de club, de herfstvakantie is duidelijk over en ook onze CJC heeft een druk programma: HRC Cubs 2 en 3 ons 2e Junioren team en Colts 2 en 3 spelen thuis. De rest van onze CJC speelt uit waarbij Junioren 1 best wel eens wat later thuis zou kunnen zijn dan verwacht, want na hun wedstrijd (om 12 uur) zullen zij vast ons Eerste al zien warm lopen voor hun ereklasse wedstrijd tegen RC Eemland 1 (KO 15.00 uur).

Zondag de 6e november zal het beduidend rustiger zijn op de club want Xtreme en HRC 2 en 3 spelen uit, maar tegen het einde van de middag zijn ze vast terug en kan je best even “verhaal komen halen” op HRC.

Goed weekend en tot ziens op HRC!

Deel dit artikel:    
 
 
© 2024 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement