Dit weekend op HRC

  -   HRC 1
hrc-dit weekend op de club
Kom onze heren-teams aanmoedigen dit weekend!

Het is (nog) herfstvakantie en al onze jeugd speelt uit….. maar natuurlijk kom je dit weekend naar HRC!

Dat is helaas NIET om de kraker van ons eerste tegen ‘t Gooi te bekijken want die is op verzoek van ‘t Gooi, dat te veel mannen aan Delta kwijt is, verzet.

Maar zondag is het minstens zo goed toeven op de club want HRC 3 en HRC 2 spelen thuis. Respectievelijk om 13.00 uur (tegen de espoirs uit Hoek v H) en – LET OP een half uurtje vroeger dan eerder aangekondigd – 14.30 uur (tegen Octopus 1). Ook dat beloven mooie potten te worden om te bekijken. Zondag zien we je dus hopelijk toch gezellig langs de lijn/op de club.

Deel dit artikel:    
 
 
© 2024 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement