De Jeugd heeft de toekomst!

  -   Colts
eigen jeugd in selectie

Een aantal van de strategische prioriteiten van het HRC bestuur hebben te maken met de belangrijke en omvangrijke basis van onze mooie club: de jeugd.

Zo gaan we dit jaar bijvoorbeeld starten met het nieuwe HRC Espoirs team, om de doorstroom van de CJC-jeugd naar de Senioren te verbeteren.

Daarnaast zijn er ieder jaar wel een aantal Haagsche talenten uit onze Colts, die zich bij de Selectie in de kijker weten te spelen. Vanaf dit seizoen bieden we die spelers een zogenaamd development contract en gaan onderdeel maken van de Selectie HRC1 & HRC2/Future. Dat HRC in de top van het – steeds professioneler wordende – Nederlandse rugby kan meedraaien met zoveel eigen “kweek” is heel bijzonder. Met trots presenteren we dan ook de vier spelers die dit jaar de stap van onze jeugd naar de Selectie maken:

  • Flores van der Meerendonk
  • Jan Meijer
  • Mats Eelman
  • Olivier Hesselink

Gefeliciteerd mannen!

Deel dit artikel:    
 
 
© 2024 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement