Bericht van Debby en Kenneth

  -   Nieuws
Haagsce Rugby Club - nieuws

Lieve luitjes,


In verband met de weersverwachting voor de aankomende dagen en daarmee het gevaar om de weg op te gaan, hebben we besloten dat we t/m aankomende donderdag gesloten zijn. We willen het vrijdag heel graag met jullie goedmaken met lekkers voor het weekend! Wat dat precies gaat worden gaan we nog (gauw hoor! 😉) bedenken dus hou onze site even in de gaten: https://www.eatfoodtolove.nl


We zien jullie bestellingen dan graag tegemoet! 🙏🏻

Groetjes,
Jullie kokkies Kenneth en Debby

Deel dit artikel:    
Duurzaam Clubhuis

Ons clubhuis

Het clubhuis heeft een duurzame karakter. Op het dak liggen 234 zonnepanelen en de warmte binnen wordt geleverd via panelen aan het plafond die stralingswarmte afgeven.

Lees meer
 
 
© 2022 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement