Aankondiging kaartverkoop zondag

  -   Nieuws

Beste HRC’ers

Komende zondag speelt ons in Eerste tegen RC Eemland. Kick-off is om 14:00. Voor de wedstrijd moeten alle toeschouwers een negatief testresultaat kunnen laten zien. Voor tijdens de wedstrijd verzoeken wij jullie een stoel mee te nemen en eigen versnaperingen. De kaarten kunnen via deze link worden besteld. Wij hopen jullie zondag te zien om ons Eerste team aan te moedigen. Vooraf aan de wedstrijd is er één minuut stilte voor Renée Barendregt.

Met ovale groet,

Het Bestuur

Deel dit artikel:    
Duurzaam Clubhuis

Ons clubhuis

Het clubhuis heeft een duurzame karakter. Op het dak liggen 234 zonnepanelen en de warmte binnen wordt geleverd via panelen aan het plafond die stralingswarmte afgeven.

Lees meer
 
 
© 2022 Haagsche Rugby Club | Privacy Statement